בית חכם

בית חכם מאפשר ניהול חשמל מתקדם על ידי שליטה ואוטומציה מקרוב ומרחוק. בבית החכם מערכת מרכזית מתחברת אל התקני חשמל כמו תאורות, תריסים, מזגן או דוד ומקשרת בינם לבין המשתמש באופן ידידותי.כל התקן ניתן להפעלה באמצעות מפסק קיר, מסך-מגע או טלפון חכם, כאשר 'התנהגות חכמה' מתממשת במספר אופנים, לדוגמה: ביצוע תרחישים קבועים מראש, תזמון אוטומטי של פעולות (ע"י שעון), יצירת סביבה אינטרקטיבית (ע"י חיישנים) ועוד.

אוטומציה

ביצוע תרחישים קבועים מראש על ידי שעון (“שעוני שבת”)
וכן זמני זריחה ושקיעה

ביטחון

שליטה על הבית בכל עת וכן התממשקות למערכת האזעקה, אינטרקום ומצלמות

חיסכון בחשמל

שליטה ובקרה המאפשרת ניהול משק החשמל וחיסכון בעלויות האנרגיה


מעקפים וגיבוי

המערכת היחידה שבה 2 מעקפים לגיבוי, כולל תפעול מלחצנים בקיר


עצמאות תפעולית

עצמאות מלאה וידידותית בתפעול, הגדרות ושינויים בממשק המערכת, ללא תלות בחברה!


גמישות ומודולריות

התחברות והתממשקות לאביזרי קצה סטנדרטיים וכן יכולת החלפה/שינוי באופן עצמאי

יתרונות יחודיים

החברה היחידה עם כל היתרונות במערכת אחת!

למערכת I-CON מעקף ייחודי המאפשר גם במקרים נדירים של תקלה, להמשיך ולהפעיל את התאורות, התריסים ושאר הצרכנים דרך המתגים הרגילים בקירות (ללא צורך לגשת ולתפעל בארון החשמל)!

כמו כן המערכת הינה מבוזרת ומורכבת ממספר בקרים (בקרים מבוזרים) ותפעול הבקרים אינו תלוי במחשב מרכזי.


מערכת I-CON  של קונטק עובדת בטכנולוגיית IP מובנית, שמהווה היום את טכנולוגיית הליבה לכל המוצרים הביתיים החדישים כגון: בית חכם, טלוויזיות, מערכות קולנוע, מזגנים, מקררים, מכונות כביסה, טלפוניה, מחשבים ועוד.

מוצרים אלו כבר היום תומכים בתקשורת IP, שהינה התקשורת היחידה שאומצה ע”י כל היצרנים הגדולים כגון: SONY, PANNASONIC , LG, PIONEER, SAMSUNG ועוד.

ממשק המערכת הינו ידידותי ואינטואיטיבי למשתמש, כך שכל שינוי יכול להתבצע ע”י כל לקוח גם ללא שום ניסיון או ידע במחשבים וללא תלות בחברה! ניתן לבצע כל שינוי או הגדרות של המערכת באופן עצמאי כגון בניית חדרים, מסכים, תזמונים, תרחישים ועוד..

הממשק הינו זהה בכל מכשירי השליטה ומערכות ההפעלה (IPAD, ANDROID, WINDOWS, LINUX ועוד) הן בתוך הבית והן מחוצה לו.

מערכת I-CON היא היחידה שבה מופרדות יחידות ההספק (ממסרים 220V) מכרטיסי הבקרה האלקטרוניים אשר עובדים במתח נמוך, וכך ישנה הפרדה מוחלטת בין הבקר החכם לבין יחידות המיתוג, דבר המאפשר תחזוקה ללא תלות בחברה באופן עצמאי או על ידי כל חשמלאי מורשה.

טכנולוגיה זו של חיבור נקודות הקצה כגון תאורות, תריסים, דוד וכו’ ע”י ממסרים חיצוניים ולא ישירות למערכת, מעניקה רובד הגנתי נוסף, כך שבמקרים של קצר, עומס, תקלה או נחשולים ברשת החשמל, המערכת לא תפגע. למרות ההפרדה, מערכת I-CON הינה קטנה ביותר ומתאימה גם לבתים בהם לא הוכן מקום גדול עבור החשמל החכם.מערכת הבית החכם מתחברת לרכיבים סטנדרטיים- מתגים, תריסים, וילונות, אמצעי חימום, מיזוג ועוד. ניתן לבחור פריטים אלו באופן חופשי ולקבל עליהם שליטה ובקרה חכמה. המערכת מאפשרת החלפות או שינויים של כל הרכיבים באופן עצמאי, ללא תלות בחברה! לגרסה הבסיסית ולגרסה המורחבת של מערכת הבית החכם יש אותו ‘לב’. ניתן להתקין בהתחלה מערכת בית חכם בסיסית, ולהוסיף בהמשך אלמנטים של שליטה ומרכיבים יוקרתיים כמו מפסקי מגע, מסכי מגע ועוד, ללא שינוי תשתיתי. הטכנולוגיה החדישה, הרכיבים הסטנדרטיים והפתרונות המודולריים הופכים את I-CON למערכת בית חכם אמינה ויעילה במחירים אטרקטיביים לכל סוגי הבניה.


פיתוח וייצור כחול-לבן, המקנה יכולת דינמית ומהירה להסתגל לכל שינוי או התקדמות טכנולוגית. לקוחות קונטק נהנים מיתרון טכנולוגי מובהק גם במקרים בהם נדרש לפתח פתרונות לקהלים או צרכים ספציפיים. היתרון שבו כל רכיבי המערכת- חומרה ותוכנה, בקרים וממשקים- הינם מבית יוצר אחד, מבטיח ללקוח פיתרון של תאימות מלאה. מזה שנים, קונטק נמצאת בקדמת הבמה, כאשר היא הראשונה להציג את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר (כגון שליטה באמצעות IPAD, אנדרואיד ועוד…)

המלצות

קבל הצעת מחיר

בעמוד זה ניתן לקבל הצעת מחיר מיידית וראשונית לאומדן של עלות מערכת בית חכם

בלחיצה על כפתור “הצעת מחיר” תועברו למסך בו תתבקשו להזין פרטים לקבלת הצעת מחיר

טיפים ומאמרים

חדשות ועדכונים

קונטק בית חכם תעדכן אתכם בחדשות והעדכונים האחרונים בתחום

תודה למבקרים הרבים שבקרו אותנו בתערוכה,
וברוכים הבאים למשפחת “קונטק הבית החכם” לכל לקוחתינו החדשים מהתערוכה, קונטק

אודות

קונטק הבית החכם

 קונטק הבית החכם- 10 שנות היי-טק ישראלי

חברת contec עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות שליטה ובקרה לתחום הבית החכם. החברה מונה מהנדסים ואנשי מקצוע בתחומי התוכנה,האלקטרוניקה והחשמל ועובדת מול אדריכלים, מהנדסי חשמל, מנהלי פרויקטים וחשמלאים בכל רחבי הארץ, תוך מתן פתרונות מתקדמים ללקוח הפרטי, הקבלני, הצבאי והמוסדי.
חזון הבית החכם של contec  החל בשנת 2003, עת שקדו מייסדי החברה על פיתרון חכם ומתקדם, אך בו בזמן מודולרי וידידותי למשתמש. חזון החברה

“בית חכם בכל בית” קרם עור וגידים בדמות מערכת שליטה ובקרה חכמה אשר נותנת מענה ללקוח בכל התחומים, ובמקביל- ללא תלות בחברה.

גם היום, 10 שנים אחרי, מערכת הבית החכם של contec  הינה היחידה המאפשרת עצמאות וחוסר תלות ברמה הגבוהה ביותר.

הפיתוח והייצור של החברה התמקדו בקהל הישראלי ומתן מענה לדרישות הייחודיות והמחמירות של הקהל והצרכן הישראלי.

contec  ריכזה ומרכזת מאמצים רבים בחשיבה “מחוץ לקופסא” ומתן פתרונות מגוונים, אשר מניבים ללקוח את ה”עלות-תועלת” הגבוהה ביותר.

יתרונות ייחודיים לדוגמה: מעקפים וגיבוי, הפרדה ברזולוציה גבוהה, יכולת ביצוע שינויים במערכת.

 

הצוות שלנו

team 1

מנכ"לית - רונית כוכבי

בעלת תואר שני M.B.A במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. לרונית ניסיון של כ - 12 שנים בתחום הבית החכם בנושאי ניהול ופיתוח עסקי שיווק ומכירות וכן בתחומי שירות הלקוחות.
team 1

סמנכ"ל - ירון מילר

ירון, בוגר הנדסת אלקטרוניקה, שירת בקבע בצבא בתחום מערכות אלקטרוניות מורכבות והצטרף בראשית תהליכי הפיתוח של מוצרי החברה. ירון מוביל את פיתוח האלקטרוניקה, הייצור והתמיכה בלקוחות החברה.
team 1

צוות - פיתוח ותמיכה

צוות הפיתוח והתמיכה כולל מהנדסי תוכנה ואלקטרוניקה, אשר נותנים מענה ופתרון לצרכי הלקוחות וכן בקשותיהם, וכמו כן נותנים תמיכה טלפונית מרחוק וכן בבית הלקוח

צור קשר

חיפה * הרצליה * אשדוד * אילת

כתוב לנו

צפון

כתובת: רח’ המסילה 17 , נשר
טלפון: 1-700-700-356
פקס:077-3322332
דוא”ל:info@contec.co.il
יש לתאם פגישה מראש

לפתיחה ב Waze


אשדוד

כתובת: רח’ הר מצדה 102, אשדוד
טלפון: 052-6611886
פקס:077-3322332
דוא”ל:info@contec.co.il
יש לתאם פגישה מראש

לפתיחה ב Waze


הרצליה

כתובת: רח’ החושלים 9, הרצליה
טלפון: 050-3388993
פקס:077-3322332
דוא”ל:info@contec.co.il
יש לתאם פגישה מראש

לפתיחה ב Waze


אילת

כתובת: הבנאי 4,א.ת אילת
טלפון: 057-4790012
פקס:077-3322332
דוא”ל:info@contec.co.il
יש לתאם פגישה מראש

לפתיחה ב Waze